logo hamayesh

منوی سایت

معرفی همایش ضرورت آموزش مجازی

نیازهای روزافزون مردم به آموزش، عدم دسترسی آن ها به مراكز آموزشی، كمبود امكانات اقتصادی، كمبود آموزشگران مجرب و هزینه های زیادی كه صرف آموزش می شود، متخصصان را بر آن داشت كه با كمك فناوری های اطلاعات، روش های جدیدی برای آموزش ابداع نمایند كه هم اقتصادی و باكیفیت باشند و هم بتوان با استفاده از آن، به طور همزمان جمعیت كثیری از فراگیران را تحت آموزش قرار داد. روش های سنتی آموزش، دیگر پاسخگوی حجم عظیمی از تقاضا برای آموزش نیست. در لزوم توسعه آموزش الكترونیكی در كشور تردیدی وجود ندارد؛ آنچه مطرح است شیوه و چگونگی دستیابی مؤثر به این آموزش است.

با توجه به ضرورت گسترش و فراگیر شدن ابزارهای الكترونیكی در زمینه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جوامع بویژه در حوزه آموزش، سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور بعنوان متولی آموزش های كوتاه مدت غیر رسمی در راستای دسترسی مناسب و آسان و كاهش هزینه های آموزشی، سیاست توسعه و استفاده از این ابزار ها، ارایه ی آموزش های مجازی را در دستور كار خود قرار داده و طبق ضوابطی مشخص به متقاضیان واجد شرایط، مجوز ارایه آموزش به شیوه مجازی را اعطاء می نماید.

در این بین شرکت نپا با بیش از 12 سال فعالیت تخصصی در زمینه آموزش مجازی، پیرو رسالت و چشم انداز بلند مدت شرکت و در راستای تحقق اهداف فوق اقدام به ارائه راهکارهای متنوع جهت اجرای آموزش مجازی در آموزشگاه ها و موسسات آموزشی نموده است. مجموعه این راهکارها در قالب محصول و خدمات سانا پس از ارائه در جشنواره محتوای الکترونیکی با طعم مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در اسفند ماه سال 1395، موفق به دریافت نشان برتر بین سیستمهای آموزش مجازی کشور گردید.

همایش ضرورت آموزش مجازی، الزامات، ابزارها و راهکارها، با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی و شرکت نپا با هدف تسهیل اجرای آموزش مجازی در بین آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کشور و موسسات آموزشی و استفاده از مزایا و توانایی های این فناوری جدید در جهت مرتفع کردن مشکلات آموزشی موجود اجرا می گردد.

 

پوستر همایش

پوستر همایش ضرورت آموزش مجازی

 

موقعیت ما در نقشه

اطلاعات تماس

آدرس : تبریز، سربالائی ولیعصر، بعد از تقاطع نظامی، نرسیده به عارف، پلاک 26/1، شرکت نپا

 

Tel-icon تلفن: 04133294011

Mail-icon ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

درباره شرکت نپا

شرکت نپا با بیش از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه آموزش مجازی و یا به عبارتی بهتر یادگیری الکترونیکی، ارائه دهنده راهکارهای جامع یادگیری الکترونیکی در کشور می باشد. هدف ما یاری شما برای پیاده سازی موفق آموزش الکترونیکی در دانشگاه، سازمان، آموزشگاه و یا مجموعه و گروه تان می باشد.

  ادامه مطلب

Go to top